середа, 28 лютого 2018 р.

НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

    23-24 лютого 2018 року розпочалося навчання вчителів майбутніх першокласників Борщівського району. На базі Борщівської ЗОШ І-ІІІст. №1 проведено настановчу очну сесію.

    Разом з педагогами району я мала чудову можливість опрацювати Концепцію Нової української школи, розглянути нові ролі і завдання сучасного вчителя в контексті Концепції Нової української школи.
     Усі працювали дружно, творчо і весело
     Дякуємо Воробець В.І., Шморгун М.А. і Сидоренко Н.В. за підготовку і проведення тренінгів.


понеділок, 12 лютого 2018 р.

Віртуальна школа ІКТ

У січні-лютому мала чудову можливість підвищити власний рівень комп'ютерної компетентності і пройшла онлайн-курс  у "Віртуальній школі ІКТ".
Усім, хто хоче навчатися, опанувати нові інформаційні технології, залучити інтернет-ресурси до викладання шкільних предметів  раджу відвідати сайт Віртуальної школи ІКТ



субота, 3 лютого 2018 р.

Робота творчої групи вчителів початкових класів Борщівської ОТГ

            У 2017-2018 н.р. вчителі початкових класів Борщівської ОТГ об єдналися у творчу групу. Під керівництвом Шкварок Г.Д., вчителя Борщівської ЗОШ№1 відбулося два засідання. Темою першого засідання, на базі  Борщівської ЗОШ№1, стали "Психологічні основи навчально-пізнавальної діяльності учнів та її аналіз ».  Педагоги  Стахів І.О.,(Борщівський  НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№3-гімназія ім. Р.Андріяшика») та Вус В.Р.,(Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1) підготували цікаві теми для дискусій.Усі присутні мали можливість пройти тест на розуміння міміки молодших школярів, що дало можливість перевірити свої знання з психологічних основ діяльності молодших школярів.
   
  Друге засідання відбулося на базі Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№3-гімназія ім. Р.Андріяшика». Педагоги Шкварок Г.Д., (Борщівська ЗОШ №1), Ковбель М.Ф., (Висічанський НВК «ЗНЗ І ст.-ДНЗ»), Стахів І.О.,(Борщівський  НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№3-гімназія ім. Р.Андріяшика») поділилися досвідом впровадження проектної діяльності на уроках математики, презентували результати проектної діяльності школярів.





пʼятниця, 2 лютого 2018 р.

ДПА 4 клас 2017-2018 н.р.

ДПА здобувачів початкової освіти здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. Для проведення ДПА в закладі освіти використовуються єдині завдання, які укладають вчителі закладу освіти, відповідно до затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань і затверджує керівник закладу освіти.